• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Centauro ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.866.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 31.606,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 208 m2, pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, klimatizace a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm, v délce 200 cm), klimatizace a elektrické rolety. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Topení v podlaze. Velká terasa 40 m2 částéčně krytá terasa 26 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (6x). Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen ES, EN.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná vila 'Centauro', 2-podlažní. Ve čtvrti Montgo, klidná, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, 9 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada, 1'000 m2 (oplocená) s rostlinami, ovocná zahrada, bazén (5 x 11 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 1.5 km, obchodní centrum 6 km, restaurace 1.5 km, písečná pláž 'Arenal' 9 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme