• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Tarraula 01 ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.840.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.670,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 150 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb. Vstup na verandu. Obývací pokoj, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Pěkný panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Garáž.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Rodinný dům 'Tarraula 01'. Ve čtvrti Tarraula, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 8 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada rostlinami, bazén (5 x 9 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: ústřední topení. Supermarket 3 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Arenal' 8 km. Golfové hřiště (9 jamek) 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme