• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Frederick Chopin ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.692.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 110 m2, úplně renovovaný v roce 2009, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. Parkování (kryté, oplocený).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dům 'Frederick Chopin', renovovaný v roce 2009. Ve čtvrti Balcon al Mar, v obytné čtvrti, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 (oplocená) s rostlinami, květinami a stromy, ovocná zahrada, bazén (4 x 8 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: střešní terasa. Supermarket 1.6 km, restaurace 700 m, písečná pláž 'Arenal' 8 km oblázková pláž 5 km. Tenis 1.6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme