• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Golden Beach II ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.440.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.210,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích v 2. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD, klimatizace a větrák. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm, v délce 200 cm), koupelna/bidet/WC a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/WC. 2x terasa 21 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž č. 34.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rekreační osada 'Golden Beach II', 3-podlažní. Centrální poloha, 500 m od moře. Společné: velká, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, louka k odpočinku, bazén (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Supermarket, restaurace 100 m, písečná pláž 'Arenal' 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme