• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě El Castillo ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.408.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.798,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), větrák. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/WC a větrák. Velká kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC, dvojumyvadlo a větrák. Vstup k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko a koupelna/sprcha/WC. Vstup k bazénu. Malá kuchyně (mikrovlnka). WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR, EN.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná vila 'El Castillo', 2-podlažní, renovovaný v roce 2009. Ve čtvrti Panorama, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 3.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 s rostlinami, bazén vyhřívaný (4 x 10 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: střešní terasa, ústřední topení, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 3 km, restaurace 600 m, písečná pláž 'Arenal' 5 km, kamenitá pláž 'Granadella' 3.5 km. Tenis 600 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme