• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Eucaliptus 4 ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.359.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.785,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila na 2 podlažích, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, video a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (6x). K dispozici: pračka, sušička. Parkování (oplocený), garáž.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná vila 'Eucaliptus 4', rok výstavby 2001. Ve čtvrti Tosalet, 3.8 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 780 m2 (oplocená) s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (4 x 8 m) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Cesta se schodištěm k domu. Obchod 3.8 km, supermarket 2 km, písečná pláž 'Arenal' 3.8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme