• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Noguera ★★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.352.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 51.685,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 300 m2, luxusní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov), bar. WC zvlášť. Podlahové topení. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko, sprcha/WC a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC, s rohovou vanou a klimatizace. Vstup na balkon. Podlahové topení. Terasa krytá, 4x terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná vila 'Noguera', 2-podlažní. Ve čtvrti Cap Marti, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 3 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná, udržovaná zahrada 2'600 m2 (oplocená) s trávníkem a rostlinami, ovocná zahrada, rybník, bazén bez náhledu (5 x 13 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Domek u bazénu s lednicí a sprchou. V domě: bezpečnostní zařizení. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 1 km, restaurace 800 m, písečná pláž 'Arenal' 4.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme