• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Toscamolino ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.328.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.255,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 95 m2 na 3 podlažích, v přízemí, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), video, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Dům 'Toscamolino', 3-podlažní. Ve čtvrti Toscal, klidná poloha ve svahu, 2.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 700 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, bazén (5 x 10 m, hloubka 90 - 220 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Venkovní sprcha, Boccia (Pétanque). V domě: střešní terasa, ústřední topení. Cesta se schodištěm (30 schodů) k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 2.5 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Arenal' 2.5 km, zátoka ke koupání 1.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme