• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.295.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.120,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, oplocený, 2 auta). Panoramatický výhled na golfové hřiště.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Dům 2-podlažní. Ve čtvrti Los Cerezos, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (oplocená) s stromy, bazén (4 x 9 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Obchod 5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 500 m, písečná pláž 'Arenal' 5 km. Golfové hřiště (9 jamek), tenis 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme