• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě El Torrero ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.261.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 29.878,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojová vila 300 m2, komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Jídelna. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/bidet/WC, WC zvlášť a větrák. 1x pokoj s dvoulůžkem, WC zvlášť, sprcha/WC a větrák. 1x pokoj s dvoulůžkem, WC zvlášť, sprcha/WC a větrák. 1x pokoj, 2x lůžko, umyvadlo, TV a větrák. Velká kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Sprcha/WC. V horním patře: 1x velký pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm, v délce 200 cm), otevřený krb, sprcha/WC, dvojumyvadlo a TV (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, oplocený, 4 auta).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Stylová chalupa, ideální pro pobyt s dětmi. 'El Torrero', 2-podlažní. Ve čtvrti Alborada, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 6'000 m2 (oplocený), pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami, bazén bez náhledu (7 x 14 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. WC u bazénu, ping-pong, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 800 m, restaurace 1 km, písečná pláž 'Arenal' 5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 1 km, tenis 1 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme