• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Mármara ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.186.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.394,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2 v 2. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Klimatizace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 64.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Luxusní bytový dům 'Mármara', 4-podlažní, rok výstavby 2009. Ve čtvrti Arenal, centrální poloha, 100 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: velká, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, výtah. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 300 m, restaurace, pekárna 50 m, písečná pláž 'Arenal' 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme