• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Montanar 11115 ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.140.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.185,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům na 2 podlažích, snížené přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. 2x koupelna/bidet/WC. Balkon, malá zahrada. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Řadový dům 'Montanar 11115'. 20 m od moře. Společné: bazén (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Obchod 1.5 km, supermarket, restaurace, bar 800 m, písečná pláž 'Arenal' 1.5 km, skalnatá pláž 'Benissero' 20 m. Tenis 800 m. Pozor: ne pro skupiny mladých lidí.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme