• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Finca la Crucita - Deluxe 3 01 ★★★, Haría

Španělsko, Lanzarote, Haría

Ubytování ve Španělsku, Haría
Číslo objektu: ES6638.105.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.741,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 140 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/bidet/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Ubytování ve Španělsku, Haría

Informace o domě (rezidenci)

Velká, útulná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Finca la Crucita - Deluxe 3 01', rok výstavby 2002, renovovaný v roce 2008. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 5 km od moře. Společné: bazén (9 x 5 m, hloubka 100 - 175 cm, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 600 m, písečná pláž 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Haría:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Čtyři ze sedmi uměleckých, kulturních a turistických center na Lanzarote se nachází v Haria. Cueva de los Verdes: vulkanická jeskyně s nádhernými tvary a barvami vytvořená spojením lávy a moře. Mirador del Rio: v dosahu 700 m nad mořem a s panoramatickým výhledem na malé ostrovy severně od Lanzarote. Jameos del Agua: podzemní oáza zeleně s přírodním a uměle vytvořeným bazénem a kaktusovou zahradou. Salinas de Gusa v Haria na úpatí Famara a parku Eolico de Los Valles. Pláže: Playa de Risco: abyste se na ní dostali, je potřeba jít nahoru na Famar, téměř 700 m nad mořem, po 2 km dlouhé cestě na pláž. La Garita: zlatá písečná pláž, chráněná před větrem a vlnami se spoustou služeb. Caleton Blanco: velmi atraktivní pláž díky kontrastním barvám: bílá z písku, intenzivně modré moře a černá sopečná láva. Přírodní oblasti: Přírodní památka Malpais de La Corona, chráněné území Teneguime, místo vědeckého zájmu Jameos del Agua. Útulná obec, na severu ostrova, 12 km jižně od Orzola, 30 km severně od Arrecife. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme