• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Agrela ★★★, Granada

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Granada

Ubytování ve Španělsku, Granada
Číslo objektu: ES5040.112.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.015,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 150 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, rádio a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a větrák. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a větrák. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a větrák. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. E-topení. Terasa 12 m2 částéčně krytá, zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pokoj s francouzským lůžkem má balkon s výhledem na 'Plaza del Salvador'. Ložnice s manželskou postelí má výhled na kapli 'San Miguel Alto'. Ložnice s rozkládací pohovkou má výhled na nádvoří. Ložnice s rozkládací pohovkou má výhled na nádvoří. Obývací pokoj s výhledem na nádvoří s arbskou studnou.
Ubytování ve Španělsku, Granada

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní dům 'Agrela', rok výstavby 2007, renovovaný v roce 2011. Ve čtvrti Albaicín, 100m del Sacromonte, v centru obce Granada, živá poloha, v srdci města, 70 km od moře. Veřejné kryté parkoviště 200 m. Obchod, potraviny, restaurace 50 m, autobusová zastávka 20 m, oblázková pláž 'en Salboreña y Motril' 70 km. Atrakce v blízkosti: Alpujarras a hora y media en coche, Sierra Nevada a 1 hora en coche.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Granada:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 683 m n.m.
Historické město. Veškeré služby v místě. Na úpatí pohoří Sierra Nevada, leží hlavní město posledního musulmánského království na iberském poloostrově, jedno z nejkrásnějších měst Španělska. Pozoruhodné je staré město (Albaicin) uznané UNESCEM jako chráněná památka a Sacromonte, kde dříve žili v početných jeskyních jeskynní lidé a kteréjsou dnes podívanou vystoupení Flamenco. K tomu patří k podívané také arabské paláce jako Alhambra, nebo Generalife, nebo katedrála a královská kaple. Kromě toho žije Granada bohatým městským životem, s množstvím představení, festivalů, seminářů a výstav v průběhu celého roku. Granada je známá také bohatou řemeslnou výrobou, z níž nejproslulejší je výroba kytar a práce ze dřeva, kožedělné výrobky a umělecké kovářství.

informace pro letní ubytování

Pláž, 64 km od obce.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Sierra Nevada, 34 km, poloha údolní stanice 2'100 m. 2x kabinkové lanovky, 15x sedačkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. 70x lyžařské sjezdovky, celkem 76 km (47 % lehkých, 51 % střední obtížnosti, 3 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme