• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě San Juan de los Reyes ★★★, Granada

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Granada

Ubytování ve Španělsku, Granada
Číslo objektu: ES5040.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.802,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, komfortní, stylové, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (135 cm v délce 190 cm), kabelová TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. Topení na naftu, klimatizace. Zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Výhled na Alhambru a Generalife. Bojler 80 l. Skládací lůžko pro děti do 12 let. TV programy: španělské, francouzské, anglické, německé a italské.
Ubytování ve Španělsku, Granada

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, stylový komfortní dvougenerační dům 'San Juan de los Reyes', renovovaný v roce 2007. Centrální poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2 (oplocená). Obchod 300 m, potraviny 150 m, restaurace, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Granada' 2 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Ping-pong a stolní fotbal. Dům leží ve spodní části starého města (Albayzin), naproti Alhambře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Granada:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 683 m n.m.
Historické město. Veškeré služby v místě. Na úpatí pohoří Sierra Nevada, leží hlavní město posledního musulmánského království na iberském poloostrově, jedno z nejkrásnějších měst Španělska. Pozoruhodné je staré město (Albaicin) uznané UNESCEM jako chráněná památka a Sacromonte, kde dříve žili v početných jeskyních jeskynní lidé a kteréjsou dnes podívanou vystoupení Flamenco. K tomu patří k podívané také arabské paláce jako Alhambra, nebo Generalife, nebo katedrála a královská kaple. Kromě toho žije Granada bohatým městským životem, s množstvím představení, festivalů, seminářů a výstav v průběhu celého roku. Granada je známá také bohatou řemeslnou výrobou, z níž nejproslulejší je výroba kytar a práce ze dřeva, kožedělné výrobky a umělecké kovářství.

informace pro letní ubytování

Pláž, 64 km od obce.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Sierra Nevada, 34 km, poloha údolní stanice 2'100 m. 2x kabinkové lanovky, 15x sedačkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. 70x lyžařské sjezdovky, celkem 76 km (47 % lehkých, 51 % střední obtížnosti, 3 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme