• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Carmen Del Agua ★★★, Granada

Španělsko, Andalusie - vnitrozemí, Granada

Ubytování ve Španělsku, Granada
Číslo objektu: ES5040.100.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.671,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a koupelna/bidet/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a TV-satelit. Koupelna/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj 33 m2, otevřený krb, TV-satelit, video a stereo přehrávač. Jídelna. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/WC. Plynové topení. Terasa 16 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Velká část zařízení, dveře a stropy jsou antické a tak zresturované, že jsou v souznění se starými byty. Přístup ke slunné terase je zvenčí a přístup k ložnicím schody.
Ubytování ve Španělsku, Granada

Informace o domě (rezidenci)

Legendární malá vila (dům se zahradou a ovocnými stromy ze 17. stoleti) v Albaicin - jako dědictví lidstva deklarované předměstí Granady, přesně naproti Alhambra. Také ze slunné terasy je krásný výhled na Alhambra. Malebné a pohodlné zahradní terasy na více rovinách s krásnými studnami dům 'Carmen Del Agua'. V centru obce Granada. K dispozici pouze pro Vás: bazén (3 x 12 m, 01.06.-30.09.). Parkovací místo. Potraviny 80 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 80 m. Staré město s dlážděnými a strmými ulicemi. Katedrála 800 m (pěšky). Při nejméně dvoutýdenním pobytu je jeden úklid a 1 výměna prádla zdarma. Kauce: Euro 300,-.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Granada:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 683 m n.m.
Historické město. Veškeré služby v místě. Na úpatí pohoří Sierra Nevada, leží hlavní město posledního musulmánského království na iberském poloostrově, jedno z nejkrásnějších měst Španělska. Pozoruhodné je staré město (Albaicin) uznané UNESCEM jako chráněná památka a Sacromonte, kde dříve žili v početných jeskyních jeskynní lidé a kteréjsou dnes podívanou vystoupení Flamenco. K tomu patří k podívané také arabské paláce jako Alhambra, nebo Generalife, nebo katedrála a královská kaple. Kromě toho žije Granada bohatým městským životem, s množstvím představení, festivalů, seminářů a výstav v průběhu celého roku. Granada je známá také bohatou řemeslnou výrobou, z níž nejproslulejší je výroba kytar a práce ze dřeva, kožedělné výrobky a umělecké kovářství.

informace pro letní ubytování

Pláž, 64 km od obce.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Sierra Nevada, 34 km, poloha údolní stanice 2'100 m. 2x kabinkové lanovky, 15x sedačkové lanovky, 2x vleky, 1x dětský vlek. 70x lyžařské sjezdovky, celkem 76 km (47 % lehkých, 51 % střední obtížnosti, 3 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 4 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme