• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě La Fuentita ★★★, Gran Tarajal

Španělsko, Fuerteventura, Gran Tarajal

Ubytování ve Španělsku, Gran Tarajal
Číslo objektu: ES6530.1.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.831,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov '2 Pax' dům (samostatný), pro 2 osob, 124 m2, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, TV-satelit, DVD, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Analog/ISDN). Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/WC a sprcha/WC. Terasa 40 m2, zahradní sezení 80 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: žehlička, pračka, solárium.
Ubytování ve Španělsku, Gran Tarajal

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, stylová vilový dům 'La Fuentita', rok výstavby 2008, renovovaný v roce 2010. Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: mimo obec Gran Tarajal, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. Výhled z domu na hory a na krajinu. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 5 m x šířka 2 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 4.5 km, potraviny 4 km, supermarket 4.5 km, restaurace 4.5 km, kamenitá pláž 5 km, písečná pláž 4.5 km, autobusová zastávka 500 m. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 600 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Gran Tarajal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná vesnice s 8'000 obyvatel, na jihovýchodě ostrova přímo u moře s pěkným výhledem. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař. Doprava letadlem: letiště Fuerteventura (FUE), 40 km.

informace pro letní ubytování

Pláž. Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Tenis, golfové hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme