• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Apartamento Las Gaviotas ★★★, Famara

Španělsko, Lanzarote, Famara

Ubytování ve Španělsku, Famara
Číslo objektu: ES6630.5.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.012,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt pro 2 osob, 60 m2, jednoduché a komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit a kabelová TV. Kouření zakázáno. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Koupelna/sprcha/WC. Balkon, terasa 30 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka. Další zařízení: pračka, solárium.
Ubytování ve Španělsku, Famara

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní, jednoduchý rodinný dům 'Apartamento Las Gaviotas'. Zařízení domu: solárium, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce, ve čtvrti Caleta de Famara, centrální, klidná poloha. Výhled z domu na moře, na hory a na krajinu. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 150 m, potraviny 150 m, supermarket 150 m, restaurace 150 m, kamenitá pláž 100 m, písečná pláž 500 m, skalnatá pláž 100 m, autobusová zastávka 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Famara:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá vesnice přímo u moře, 27 km severně od Arrecife, 23 km východně od La Santa, 30 km jiho-západně od Haría. Je to pláž 2.800 m jemného hnědého písku, která se nachází na úpatí Risco de Famara. Je to pláž, kterou musíte navštívit, zvláště tam, kde jsou skály a duny, které tvoří spolu s mlhou jedinečné scenérie. Pobřežní větry znamenají mírnější teploty než v jiných částech ostrova a proto je tato oblast vhodná pro vodní sporty jako je surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme