• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Famara 2dorm ★★★, Famara

Španělsko, Lanzarote, Famara

Ubytování ve Španělsku, Famara
Číslo objektu: ES6630.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.635,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu, k bazénu. Obývací pokoj. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička.
Ubytování ve Španělsku, Famara

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní dům 'Villa Famara 2dorm'. Klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (8 x 4 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, gril. Potraviny, supermarket 200 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, písečná pláž 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Famara:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá vesnice přímo u moře, 27 km severně od Arrecife, 23 km východně od La Santa, 30 km jiho-západně od Haría. Je to pláž 2.800 m jemného hnědého písku, která se nachází na úpatí Risco de Famara. Je to pláž, kterou musíte navštívit, zvláště tam, kde jsou skály a duny, které tvoří spolu s mlhou jedinečné scenérie. Pobřežní větry znamenají mírnější teploty než v jiných částech ostrova a proto je tato oblast vhodná pro vodní sporty jako je surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme