• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Albayt Beach 1 dorm. DELUXE 01 ★★★★, Estepona

Španělsko, Costa del Sol, Estepona

Ubytování ve Španělsku, Estepona
Číslo objektu: ES5730.345.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.882,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, prostorné a světlé, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a digitální TV. 2x pokoj. Kuchyně (myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC, vířivou vanou. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž.
Ubytování ve Španělsku, Estepona

Informace o domě (rezidenci)

Casares Costa: Moderní bytový dům 'Albayt Beach 1 dorm. DELUXE 01'. 67 byty v rezidenci. 10 km od centra Estepona, 30 km od centra Marbella/ Puerto Banús, 20 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada, 2 bazény (01.01.-31.12.). V rekreačním zařízení: recepce. Výměna povlečení 2x týdně. Úklid 2x týdně (v ceně). Společné garáže. Supermarket 3 km, písečná pláž 20 m. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Estepona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušná obec, na jihozápadě regionu, dopravně výhodná poloha, 85 km jiho-západně od Málaga, 25 km západně od Marbella. Veškeré služby v místě. Jedno z nejdůležitějších rekreačních míst na Costa del Sol. V blízkosti je od roku 1981 přírodní kompex, Costa Natura, který se rozprostírá na stejném mořském břehu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme