• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Bahia Dorada 73 ★★, Estepona

Španělsko, Costa del Sol, Estepona

Ubytování ve Španělsku, Estepona
Číslo objektu: ES5730.300.13

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.861,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt na 2 podlažích, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. Balkon. Výhled na bazén. K dispozici: pračka, žehlička.
Ubytování ve Španělsku, Estepona

Informace o domě (rezidenci)

Urb. Bahía Dorada: Pěkná, jednoduchá, komfortní rekreační osada 'Bahia Dorada 73', renovovaný v roce 2009. 6 km od centra Estepona, 4 km od centra Sabinillas, mimo obec, slunná, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné: zahrada, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, osvětlený. V domě: výtah, pračka. Parkovací místo. Supermarket 1 km, obchodní centrum 1 km, autobusová zastávka 80 m. Golfové hřiště 1 km. Objekt vhodný pro 2 dospělých a + 1 dítě skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Veřejný telefon 5 m. Zástavba sestává z maisonnetových a vícebytových domů, z nichž je jedna část oddělená od hlavní silnice, na kopci. Pisčitá a oblázkova pláz 50 - 500 m, podle polohy ubytování. 6 společných bazénů a tenisové hřiště. Čerpací stanice s malou prodejnou s potravinami 1,5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Estepona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušná obec, na jihozápadě regionu, dopravně výhodná poloha, 85 km jiho-západně od Málaga, 25 km západně od Marbella. Veškeré služby v místě. Jedno z nejdůležitějších rekreačních míst na Costa del Sol. V blízkosti je od roku 1981 přírodní kompex, Costa Natura, který se rozprostírá na stejném mořském břehu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme