• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Sant Maurici 208 ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.905.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.585,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 48 m2, v přízemí, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), bar. Koupelna/WC. Terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům 'Sant Maurici 208'. Ve čtvrti Lago San Mauricio, slunná poloha, 3 km od moře, jihozápadní orientace. Společné: velká zahrada (oplocená) trávníkem a rostlinami, bazén hranatý (10 x 15 m, 15.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště. Supermarket, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 500 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 3 km. Sportovní přístav 4 km, tenis 2 km, minigolf 1 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Túnel del Viento Empuriabrava 950 m, Parque Acuático 'Aquabrava' Roses 6 km, Casino y festival de Peralada 14 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Ruïnes de Empúries 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme