• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Delta Muga I ★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.850.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.197,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 65 m2 v 3. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velký balkon 30 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na řeku. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Delta Muga I', 12-podlažní. Ve čtvrti Muga, v centru obce Empuriabrava, 100 m od moře, 100 m plaz, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Supermarket, obchodní centrum 500 m, restaurace, bar 50 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 100 m. Sportovní přístav 2 km, golfové hřiště 5 km, tenis 3 km, jízdárna 3 km, sportovní centrum 2 km. Atrakce v blízkosti: Túnel del Viento Empuriabrava 3 km, Parque Aquatico Roses 10 km, Casino y festival de Perelada 12 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Ruïnes de Empuries 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme