• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Norfeu 10A ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.782.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.194,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům na 2 podlažích, světlé, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko. Koupelna/WC. Velká terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na kanál. Dům má vlastní kotviště 12,5 m. Bazén je pro soukromé využití hostů v domě.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Canal Norfeu: Pěkný, útulný dvojdomek 'Norfeu 10A', 2-podlažní, renovovaný v roce 2012. Klidná, slunná poloha, 1 km od moře, přímo u kanálu, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (8 x 4 m, 01.03.-15.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, internetová kavárna 3 km, písečná pláž 'La Rubina / Empuriabrava' 1 km. Sportovní přístav 2.5 km, golfové hřiště (9 jamek) 7 km, tenis 2.5 km. Atrakce v blízkosti: Parque Aquatico Roses 10 km, Museo Dali Figueres 15 km, Ruinas de Empuries 21 km, Castillo y Festival de Perelada 12 km, Centro de Paracaidismo y Tunel de viento 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme