• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Port Mistral 13 ★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.702.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 4.632,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka), bar. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na kanál.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý bytový dům 'Port Mistral 13', 3-podlažní. Ve čtvrti Alberes, 1.5 km od moře. Supermarket 200 m, obchodní centrum 1 km, restaurace 200 m, bar 100 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 1.5 km. Sportovní přístav 2.7 km, golfové hřiště 14 km, tenis 2 km, minigolf 2 km. Atrakce v blízkosti: Centro paracaidismo Skydive 2 km, Túnel del viento Empuriabrava 2 km, Parque acuático 'Aquabrava' Roses 8 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Casino y castillo de Peralada 14 km, Monasterio de Sant Pere de Rodes 24 km. Více-bytový-dům, přímo na kanále, vedle zelené plochy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme