• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Gran Reserva ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.476.20

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.311,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 52 m2 v 1. patře, úplně renovovaný v roce 2014, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba), bar. Koupelna/sprcha/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'Gran Reserva', 3-podlažní. V centru obce Empuriabrava, 300 m od moře, 200 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, 4 bazény (01.06.-31.10., extra). Dětské brouzdaliště. V domě: restaurace. Supermarket 200 m, obchodní centrum, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 200 m. Sportovní přístav 1 km, tenis 3 km, minigolf 20 m, jízdárna 4 km. Atrakce v blízkosti: Centro Aeródromo y túnel del viento 3 km, Parque Acuático 9 km, Casino y festival de Peralada 12 km, Museo Dalí de Figueres 15 km, Ruïnes de St. Martí de Empúries 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme