• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Port Empuries 66 ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.390.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.041,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm), TV. Sprcha/bidet/WC. Ve 3. patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm), sprcha/WC a TV. Vstup na terasu. Balkon, 4x terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosím pozor: Privátní kotviště je dostupné striktně na dotaz: minimální pronájem na dva týdny s příplatkem 100Eur za extra týden.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

CANAL: Útulný, komfortní řadový dům 'Port Empuries 66', 3-podlažní. 500 m od centra Empuriabrava, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 800 m od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa (8 m2), zahradní nábytek, veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 500 m, restaurace, bar, půjčovna jízdních kol 400 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 800 m. Sportovní přístav 500 m, golfové hřiště 4 km, tenis 1 km, minigolf 200 m, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Parque Acuático Roses 10 km, Casino y festival de Perelada 12 km, Museo Dalí de Figueres 15 km, Centro Aeródromo y túnel del viento 2 km, Ruïnas de St. Martí de Empúries 21 km. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz. Část domu je uzavřena a není obývána.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme