• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Porto Fino 17-19 ★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.387.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.990,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt v 1. patře, jižní orientace: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Výhled na kanál.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý bytový dům 'Porto Fino 17-19', 3-podlažní. Ve čtvrti Porto Fino 500 m od centra Empuriabrava, 1 km od moře, ve slepé ulici. Potraviny 200 m, supermarket 500 m, restaurace 100 m, bar, kavárna 50 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 1 km. Sportovní přístav 1.4 km, golfové hřiště 14 km, tenis 2 km, minigolf 200 m. Atrakce v blízkosti: Centro Aeródromo y túnel del viento 2 km, Parque Acuático 'Aquabrava' Roses 7 km, Casino y festival de Perelada 14 km, Museo Dalí de Figueres 15 km, Ruïnes de Sant Martí de Empuries 21 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme