• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Sabrina ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.382.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.079,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 65 m2, světlé, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm), klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), klimatizace. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Canal Porto Fino: Pěkný, útulný řadový dům 'Casa Sabrina', 2-podlažní. 500 m od centra del centro de Empuriabrava, klidná poloha, 700 m od moře, přímo u kanálu. K dispozici pouze pro Vás: terasa, parkovací místo u domu. Supermarket 600 m, restaurace 50 m. Sportovní přístav 1.5 km, golfové hřiště (14 jamek) 4 km, tenis 2 km, minigolf 200 m. Atrakce v blízkosti: Parque Aquatico ' Aquabrava Roses ' 8 km, Casino Festival de Perelada 14 km, Museo Dali Figueres 15 km, Ruinas Sant Marti D' Empuries 21 km, Centro de paracaidismo y tunel de viento 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme