• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Porto Fino 33-35C ★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.380.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.661,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Terasa 9 m2. Velmi pěkný výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

CANAL:: Stylový řadový dům 'Porto Fino 33-35C', 2-podlažní. Ve čtvrti Porto Fino, 500 m od centra Empuriabrava, 900 m od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, parkovací místo u domu. Supermarket, obchodní centrum 500 m, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 900 m. Sportovní přístav 1.5 km, golfové hřiště 4 km, minigolf 200 m. Atrakce v blízkosti: Parque Acuático 'Aquabrava' Roses 8 km, Casino y festival de Peralada 14 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Ruïnas de St. Martí de Empúries 21 km, Centro paracaidismo y túnel del viento 2 km. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme