• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Llobregat 41b ★★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.350.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 39.108,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Sprcha/WC. Klimatizace. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm), TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Klimatizace. Balkon, terasa, zahradní sezení, altán. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na bazén a na kanál. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Všechny rolety jsou elektrické. Koupelna s vanou s masážními tryskami a bazén s cirkulací vody.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, komfortní rodinný dům 'Llobregat 41b', 2-podlažní. Ve čtvrti Llobregat 2.5 km od centra Empuriabrava, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (8 x 4 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Parkovací místo, garáž. Obchod 1.5 km, supermarket 2 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Figueres' 15 km, písečná pláž 'La Rubina' 2 km. Sportovní přístav 2 km, tenis 1 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Centro paracaidismo y túnel del viento 1 km, Parque Acuático Roses 10 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Castillo de Perelada 12 km, Ruïnas de St. Martí de Empúries 21 km. KAUCE BUDE VRÁCENA BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO POŠTOU NĚKOLIK DNŮ PO ODJEZDU KLIENTŮ A PO KONTROLE DOMU.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme