• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Port Sotavent 2a ★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.195.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.014,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), bar. Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén, do zahrady a na kanál. K dispozici: pračka. Parkování.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Jednoduchý bytový dům 'Port Sotavent 2a', 3-podlažní. 500 m od centra Empuriabrava, 1 km od moře. Společné: velká zahrada s trávníkem a stromy, bazén (15 x 5 m, 01.06.-30.09.). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, supermarket, obchodní centrum 800 m, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 1 km. Atrakce v blízkosti: Centro Aeródromo y túnel del viento 1 km, Parque Aquático Roses 10 km, Museo Dalí a Figueres 15 km, Casino y Festival de Perelada 12 km, Ruïnes de Sant Martí de Empuries 21 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zahrady jsou přímo na kanále.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme