• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Edificio Nautica ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.151.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.276,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Ed Nautica 1 / Port Grec', 3-pokojový dvouposchoďový apartmán v patře: otevřený vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřený obývací pokoj/jídelna, TV. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko (135 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům ' Edificio Nautica', 5-podlažní. Ve čtvrti Port Grec, 1 km od centra, klidná poloha, 1 km od moře, ve slepé ulici. V domě: výtah. Supermarket 1.5 km, obchodní centrum 1 km, restaurace 100 m, písečná pláž 'Empuriabrava' 2 km. Atrakce v blízkosti: Centro paracaidismo y túnel del viento 3 km, Parque Aquatico Roses 10 km, Casino y festival de Perelada 12 km, Museo Dalí a Figueres 15 km, Ruïnes de Empuries 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme