• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě El Currican 9 ★★★, Empuriabrava

Španělsko, Costa Brava, Empuriabrava

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava
Číslo objektu: ES9420.109.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.789,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům na 3 podlažích, jižní orientace, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), podávací okénko. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), TV. 1x dětský pokoj, 1x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 180 cm). Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), TV. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Klimatizace (extra). Terasa 25 m2, jižní orientace terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování č. 9. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. Soukromý přístav loděk. Obytná jídelna na dvou rovinách. Parketové podlahy v přízemí. V nejvyšším patře vedle ložnice je pokoj s pračkou. Kotviště: 10 x 3 m (Euro 60,-/týden, prosím včas rezervovat!).
Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava

Informace o domě (rezidenci)

Casa al canal: Pěkný, útulný řadový dům 'El Currican 9', 3-podlažní. Ve čtvrti Port Currican 1.5 km od centra Empuriabrava, 1.5 km od moře, přímo u kanálu, ve slepé ulici, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek, parkovací místo. Supermarket 600 m, obchodní centrum 1 km, restaurace 600 m, autobusová zastávka 1.5 km, písečná pláž 'Empuriabrava' 1.5 km. Sportovní přístav 3 km, golfové hřiště 12 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Tunel del Viento Empuriabrava 1 km, Parque Aquatico Roses 10 km, Casino y festival de Perelada 12 km, Museo Dalí Figueres 15 km, Ruïnes de Empuries 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Empuriabrava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme