• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Urb La Mora II 02 ★★★, El Port de la Selva

Španělsko, Costa Brava, El Port de la Selva

Ubytování ve Španělsku, El Port de la Selva
Číslo objektu: ES9405.125.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 33.050,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila 215 m2 na 2 podlažích, prostorné a světlé, účelné a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 55 m2 se střešní okno, otevřený krb, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), CD, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 135 cm), koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Topení na naftu. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 135 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Topení na naftu. Terasa 24 m2, zahradní sezení 150 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Výhled na moře, na hory, do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen ES.
Ubytování ve Španělsku, El Port de la Selva

Informace o domě (rezidenci)

Urb La Mora II 1 km od El Port de la Selva: Moderní, útulná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Urb La Mora II 02', 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 800 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná terasovitá zahrada (oplocená) rostlinami a stromy, bazén hranatý (27 m2, hloubka 190 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, parkovací místo (2 x). Obchod 1 km, supermarket 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Llança' 6 km, písečná pláž 1 km, potápěčské centrum 1 km, zátoka ke koupání, pláž ke koupání 300 m. Sportovní přístav 1 km, golfové hřiště (18 jamek) 24 km. Atrakce v blízkosti: Parque natural del Cap de Creus, Camino de ronda, senderismo, Escuela de windsurf, Centro de buceo, Mercado de Pescado, Cadaqués 13 km, Casino Peralada.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, El Port de la Selva:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 12 m n.m.
Tradiční rybářská obec. Na pobřeží až k mysu Cap de Creus se nachází nespočet pláží a zátok s křišťálově čistou vodou a vyjímečnou mořskou flórou. Rozlehlá zátoka ideální pro vodní sporty. Krásný panoramatický výhled ze zámku San Salvador a kláštera Monasterio de San Pere de Rodes. Důležité informace ohledně rekreačního poplatku: účtuje se za osobu/den, na maximální dobu pobytu 7 dní a děti do 16 let jsou od něj osvobozeny. Rybářská obec s 800 obyvatel, na severovýchodě regionu, 8 km severo-západně od Cadaqués, 15 km severo-východně od Roses, 15 km východně od Figueres. Obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Golfové hřiště, Peralada 19 km. Rajtování, Pedret i Marzà 10 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme