• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Residencial Almadraba ★★★, El Campello/Villajoyosa

Španělsko, Costa Blanca, El Campello/Villajoyosa

Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa
Číslo objektu: ES9746.210.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.900,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Residencial Almadraba', 3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, prostorné a světlé, renovovaný v roce 2012, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2, otevřený krb a TV. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj 10 m2, 2x lůžko a větrák. 1x pokoj 13 m2, 1x francouzské lůžko a větrák. Otevřená kuchyně 5 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), bar, jídelní stůl. 2x sprcha/WC. E-topení. Velká terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa

Informace o domě (rezidenci)

Almadraba 2 km od El Campello: Velký, pěkný bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Residencial Almadraba', 2-podlažní, z jedné strany soused. Na kraji obce, 2 km od centra El Campello, klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: pozemek (oplocený), velká, pěkná zahrada (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (12 x 20 m, hloubka 140 - 210 cm, 01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V domě: restaurace, bar. Na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (omezený počet míst), veřejné parkoviště. Supermarket 2 km, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 'Campello' 500 m, nádraží 'Pueblo Español' 500 m, písečná pláž 'El Campello' 500 m, kamenitá pláž 'Almadrava' 100 m, zátoka ke koupání 200 m. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km. Atrakce v blízkosti: Aqualandia Benidorm 25 km, Treea Mitica Benidorm 25 km, Alicante 20 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Benidorm, 30 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, významné, rušné město, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km od Benidorm, 170 km od Valencia, 90 km od Murcia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Alicante, přímo na moři, pohodlné, typické středozemní město, které nabízí mnoho aktivit s příjemným podnebím, pohostinnými lidmi a silně vyvinutým obchodováním, intenzivní kulturní a sociální život. V létě se zde soustřeďuje zábava na přilehlých plážích San Juan a El Campello. Pro turistické zájmy: Esplanade 'Espana', katedrála 'San Nicolas', radnice, kostel Sta. Maria, hrad Sta Barbata atd. Svátek Hogueras San Juan (oheň) se slaví v noci 24. června. Další slavnosti: Verbena de San Pedro (25. - 29. června) Moros a Cristianos (4. - 8. prosince). V Alicante se vyplatí ochutnat 'paella valenciana' s jemnými rybami a mořskými plody.

informace pro letní ubytování

Pláž. Bazén. Aquapark 'Aqualandia', 45 m. Sportovní přístav Alicante. Plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mitica' 45 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme