• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Residencial El Paraiso ★★★, El Campello/Villajoyosa

Španělsko, Costa Blanca, El Campello/Villajoyosa

Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa
Číslo objektu: ES9746.107.5

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.721,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Residencial El Paraiso I 3D', 4-pokojový byt 100 m2, východní orientace, prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 32 m2, klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj 14 m2, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm), koupelna/bidet/WC. (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na bazén, do zahrady a na oceán. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. Sotano2, 17. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa

Informace o domě (rezidenci)

Velmi velký, komfortní bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Residencial El Paraiso', 8-podlažní, obklopen stromy. Na kraji obce, 1.9 km od centra Villajoyosa, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, jižní orientace. Společné: pozemek (oplocený), velká terasovitá zahrada s trávníkem a stromy, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, dětské hřiště (skluzavka). V domě: výtah. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 100 m, supermarket 900 m, bar 100 m, autobusová zastávka 'Villajoyosa' 50 m, nádraží 'Benidrom-Villajoyosa' 100 m, písečná pláž 'Villajoyosa' 2 km oblázková pláž 'El Paraiso' 50 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Aqualandia Benidorm 21 km, Terra Mitica Benidorm 13 km, Mundomar Benidorm 21 km, Benidorm 15 km, Alicante 29 km, Aeropuerto Alicante 42 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES9746.107.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, El Campello/Villajoyosa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, významné, rušné město, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km od Benidorm, 170 km od Valencia, 90 km od Murcia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Alicante, přímo na moři, pohodlné, typické středozemní město, které nabízí mnoho aktivit s příjemným podnebím, pohostinnými lidmi a silně vyvinutým obchodováním, intenzivní kulturní a sociální život. V létě se zde soustřeďuje zábava na přilehlých plážích San Juan a El Campello. Pro turistické zájmy: Esplanade 'Espana', katedrála 'San Nicolas', radnice, kostel Sta. Maria, hrad Sta Barbata atd. Svátek Hogueras San Juan (oheň) se slaví v noci 24. června. Další slavnosti: Verbena de San Pedro (25. - 29. června) Moros a Cristianos (4. - 8. prosince). V Alicante se vyplatí ochutnat 'paella valenciana' s jemnými rybami a mořskými plody.

informace pro letní ubytování

Pláž. Bazén. Aquapark 'Aqualandia', 45 m. Sportovní přístav Alicante. Plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mitica' 45 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme