• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Alma ★★★, Dénia

Španělsko, Costa Blanca, Dénia

Ubytování ve Španělsku, Dénia
Číslo objektu: ES9700.735.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.604,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích, světlé, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a elektrické topení. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Zahradní nábytek. Výhled na moře, na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Španělsku, Dénia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rezidence 'Alma', 3-podlažní. Mimo obec, 9 km od centra Denia, 100 m od moře. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami, 2 bazény (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, gril. Parkovací místo. Supermarket 800 m, restaurace 200 m, písečná pláž, oblázková pláž 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Dénia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.

informace pro letní ubytování

20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme