• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě ★★★, Deltebre

Španělsko, Costa Daurada, Deltebre

Ubytování ve Španělsku, Deltebre
Číslo objektu: ES9588.605.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.236,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 80 m2, v přízemí, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený, 2 auta). Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Deltebre

Informace o domě (rezidenci)

Urb. Riumar 8 km od Deltebre: Pěkný, komfortní, samostatný dům, rok výstavby 2007. Klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 200 m od moře, 200 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 200 m2 (oplocený), bazén (6 x 3 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, supermarket 8 km, restaurace, bar 200 m. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Deltebre:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 2 m n.m.
Malá obec s 10'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Tarragona, 160 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec v národním parku Ebrodelta v chráněné přírodní oblasti, obklopené rýžovými poli, hlavním zdrojem příjmu oblasti. Ideální pro rybáře (specielní kurzy rybolovu) v moři, nebo sladkovodních vodách. Pronájem středněvelkých rybářských člunů pro pobřežní lovení (max. 60 mil od pobřeží) pro lov velklých exemplářů§ jak v řece, tak i v moři. Turistické a cyklistické výlety po GR-92, autem k Ebrodelta, Montsia, Terra Alta, Priotar a Peniscola. V blízkosti Ebro výskyt insektů.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Plachtění. Tenis. Rybaření. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 70 km. Letní slavnosti s kulturním a kulinárským laděním po celý rok. Cesty pro kola. Jízdy na člunu na řece.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme