• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Urb Riumar ★★, Deltebre

Španělsko, Costa Daurada, Deltebre

Ubytování ve Španělsku, Deltebre
Číslo objektu: ES9588.286.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.997,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům, účelné a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna, bar, koupelna/WC, umyvadlo a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar. Zahrada. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Deltebre

Informace o domě (rezidenci)

Urb. Riumar 8 km od Deltebre: Starý, komfortní dům 'Urb Riumar'. Mimo obec, 8 km od centra Deltebre, klidná, slunná poloha, 250 m od moře, 250 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 150 m2. Zahradní nábytek. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.2 km, supermarket 8 km, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 250 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Deltebre:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 2 m n.m.
Malá obec s 10'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 75 km jiho-západně od Tarragona, 160 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec v národním parku Ebrodelta v chráněné přírodní oblasti, obklopené rýžovými poli, hlavním zdrojem příjmu oblasti. Ideální pro rybáře (specielní kurzy rybolovu) v moři, nebo sladkovodních vodách. Pronájem středněvelkých rybářských člunů pro pobřežní lovení (max. 60 mil od pobřeží) pro lov velklých exemplářů§ jak v řece, tak i v moři. Turistické a cyklistické výlety po GR-92, autem k Ebrodelta, Montsia, Terra Alta, Priotar a Peniscola. V blízkosti Ebro výskyt insektů.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Plachtění. Tenis. Rybaření. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 70 km. Letní slavnosti s kulturním a kulinárským laděním po celý rok. Cesty pro kola. Jízdy na člunu na řece.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme