• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villas del Sol Deluxe ★★★, Corralejo

Španělsko, Fuerteventura, Corralejo

Ubytování ve Španělsku, Corralejo
Číslo objektu: ES6501.8.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.304,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov 'Deluxe 2 Bedrooms' dům pro 4 osob, 90 m2, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek, 4 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, solárium.
Ubytování ve Španělsku, Corralejo

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, pěkná vilový dům 'Villas del Sol Deluxe'. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: na kraji obce, mimo obec Corralejo (3km), klidná, slunná poloha. Výhled z domu na krajinu. Okolí domu: koupaliště (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 200 m, písečná pláž 4 km, golfové hřiště 35 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Corralejo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice s 13'620 obyvatel, na severu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 30 km od Puerto del Rosario. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna. Pozoruhodnosti Dunas del Corralejo. Doprava letadlem: letiště Fuerteventura (FUE), 41 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme