• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Las Tinajas 3hab. ★★★, Corralejo

Španělsko, Fuerteventura, Corralejo

Ubytování ve Španělsku, Corralejo
Číslo objektu: ES6501.200.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.499,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 90 m2 na 4 podlažích, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. WC zvlášť. Boiler (50 l). Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. V podkroví: obývací pokoj, koupelna/WC. Balkon 30 m2, terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (3x), odkládací místnost. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Španělsku, Corralejo

Informace o domě (rezidenci)

Corralejo: Moderní, pěkný, útulný rodinný dům ' Las Tinajas 3hab.', 4-podlažní. V obci, klidná, slunná poloha, 60 m od moře, na ulici. Společné: bazén (11 x 6 m, hloubka 170 cm, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, garáž. Potraviny, supermarket, obchodní centrum 300 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 60 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Corralejo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice s 13'620 obyvatel, na severu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 30 km od Puerto del Rosario. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna. Pozoruhodnosti Dunas del Corralejo. Doprava letadlem: letiště Fuerteventura (FUE), 41 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme