• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Sant Jordi ★★★, Colònia St Jordi

Španělsko, Mallorca, Colònia St Jordi

Ubytování ve Španělsku, Colònia St Jordi
Číslo objektu: ES8120.50.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.434,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (186 cm, v délce 80 cm), jídelní stůl, TV-satelit a větrák. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko (190 cm, v délce 90 cm), větrák. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. Topení, klimatizace (extra). Balkon. K dispozici: sejf (extra), dětská postýlka do 6 let. Garáž (extra).
Ubytování ve Španělsku, Colònia St Jordi

Informace o domě (rezidenci)

Colonia Sant Jordi: Útulný bytový dům 'Sant Jordi', rok výstavby 1991. V centru obce Colonia Sant Jordi, 90 m od moře, na ulici. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 90 m, potraviny 100 m, supermarket 50 m, restaurace, bar, kavárna 90 m, písečná pláž 'Es Trenc' 2 km, koupaliště 500 m, zátoka ke koupání 150 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Colònia St Jordi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec s 1'200 obyvatel, na jihu ostrova, 50 km jiho-východně od Palma de Mallorca. Supermarket, obchody, restaurace, bar. Hlavní atraktivity regionu jsoučetné pláže s jemným pískem. Rozléhají se na několika kilometrech a mohly si přes vysokou návštěvnost zachovat svoji nedotknutelnost (křišťálově čistá voda a bohatá vegetace. Zajímavosti: Es Trenc (3 km), Es Coto (700 m) a Es Dolc (500 m od přístavu). Dále se zde nachází chráněný park Isla de Cabrera.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme