• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villas Siesta ★★★, Caleta de Fuste Antigua

Španělsko, Fuerteventura, Caleta de Fuste Antigua

Ubytování ve Španělsku, Caleta de Fuste Antigua
Číslo objektu: ES6525.1.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.026,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 200 m2, komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, TV-satelit, rádio, stereo přehrávač, CD a jídelní kout. Kouření zakázáno. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka a lednicí. Koupelna, koupelna/sprcha/WC a bidet. Terasa 150 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Caleta de Fuste Antigua

Informace o domě (rezidenci)

Velká, ideální pro pobyt s dětmi. Pěkná vilový dům 'Villas Siesta', rok výstavby 2005. Pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: garáž na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm, 3 schodů. Poloha: na kraji obce obce Caleta de Fuste, klidná, slunná poloha. Výhled z domu na město. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 7 m x šířka 4 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, kamenitá pláž 2 km, písečná pláž 2 km, skalnatá pláž 2 km, golfové hřiště 1 km, tenis 2 km, autobusová zastávka 2 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Caleta de Fuste Antigua:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na východě, 10 km jižně od Puerto de Rosario, 5 km severně od Las Salinas, 77 km severně od Morro del Jable. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme