• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Neptuno 01 ★★★, Calella

Španělsko, Barcelona Costa Norte, Calella

Ubytování ve Španělsku, Calella
Číslo objektu: ES9478.250.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.103,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Kuchyně (mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. K dispozici: sejf (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Calella

Informace o domě (rezidenci)

Dům s hotelovými službami 'Neptuno 01'. V centru obce Calella, centrální, živá poloha, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: bazén (01.04.-30.09.). V domě: výtah. Parkovací místo (omezený počet míst, extra). Potraviny, supermarket 50 m, restaurace 20 m, nádraží 600 m, písečná pláž 200 m. Atrakce v blízkosti: LLoret de Mar 19 km, Girona 48 km, Barcelona 50 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Calella:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pouze 50 km severně od Barcelony (45 minut železnicí a 30 minut autem). Výlety k Montseny a k různým místům podél Costa Brava. Idealní výchozí bod pro bezpočet aktivit: 'Nautilus' v L'Estartit, 'Marineland' v Palafolls, Casino a 'Water World' v Lloret de Mar atd.. Rozlehlá písčitá plaž vyznamenaná modrými znamky EU. Veřejná plovárna. Každoročnoí slavnosti a svátky: dětská představení každý pátek v čerevenci a srpnu, nedělní 'Sardanes' v červenci a srpnu, pivní svátek 'Oktoberfest' v řijnu atd. Obec, 50 km severně od Barcelona, 30 km jižně od Lloret de Mar. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme