• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Els Pins III - 2 dom Ap 13 ★★★, Cala San Vicente

Španělsko, Mallorca, Cala San Vicente

Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente
Číslo objektu: ES8371.52.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.027,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 50 m2, účelné a útulné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka (80 cm, v délce 180 cm), jídelní stůl, TV-satelit a větrák. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 13 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente

Informace o domě (rezidenci)

Cala Sant Vicenç 6 km od Port Pollença: Bytový dům 'Els Pins III - 2 dom Ap 13'. V obci Cala Sant Vicenç, 400 m od moře. Společné: bazén hranatý (16 x 6 m, 26.03.-30.10.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, telefonní budka, pračka (společné). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, zátoka ke koupání 400 m. Golfové hřiště 6 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme