• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Els Pins I - 1 dorm ★★★, Cala San Vicente

Španělsko, Mallorca, Cala San Vicente

Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente
Číslo objektu: ES8371.50.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.173,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 30 m2, účelné a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, větrák. Obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka (80 cm, v délce 180 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Malý balkon 3 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente

Informace o domě (rezidenci)

Cala Sant Vicenç 6 km od Port Pollença: Bytový dům 'Els Pins I - 1 dorm'. V obci Cala Sant Vicenç, 400 m od moře. Společné: bazén hranatý (16 x 6 m, 23.03.-01.11.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, pračka (společné). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, supermarket 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, písečná pláž, zátoka ke koupání 400 m. Golfové hřiště 6 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Cala San Vicente:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme