• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Montemar ★★★, Benissa

Španělsko, Costa Blanca, Benissa

Ubytování ve Španělsku, Benissa
Číslo objektu: ES9734.6.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.043,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2: obývací pokoj/jídelna 25 m2, TV-satelit a digitální TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta).
Ubytování ve Španělsku, Benissa

Informace o domě (rezidenci)

Montemar: Útulný rodinný dům 'Montemar', renovovaný v roce 2010. Ve svahu, 2.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 743 m2, terasovitá zahrada, bazén (4 x 9 m, 01.01.-31.12.). Zahradní sezení, grilovací kout. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Supermarket 1.7 km, restaurace 1.7 km, bar 1.7 km, písečná pláž 5.3 km, zátoka ke koupání 2.5 km. Atrakce v blízkosti: Aqualandia, Mundomar, Terra Mítica, Terra Natura, y Benidorm Palace (Benidorm). Dům leží v zástavbě zcela nahoře. Slunně terasy, grilovací domek s kamny na pečení chleba. 1. horní podlaží je uzamčené a neobydlené.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benissa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 70 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař. Pobřeží se strmými skalami, zátokami ke koupáním a krásnými plážemi. Nejbližší písčité pláže v Moraia a Calpe. Auto nepostradatelné. Možnost provozu všech letních sportů, zábavy a organizovaných výletů. V sobotu bleší trh a trh starožitností. Benissa je známé místo svými slavnostmi 'Moros y Cristianos', koncem června. Golf 9 km. Krásná scenérie, když jsou mandlové stromy v květu (od konce ledna do začátku března). Možnost pronájmu Internetu (USB flash disk) za 39,95 Euro/týden - nutná rezervace předem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme