• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Buenavista 07 ★★, Benissa

Španělsko, Costa Blanca, Benissa

Ubytování ve Španělsku, Benissa
Číslo objektu: ES9734.50.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu, na lodžii. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna, kuchyňským koutem. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/WC. Pěkný výhled na krajinu. Parkování (kryté). Mezinárodní TV-programy.
Ubytování ve Španělsku, Benissa

Informace o domě (rezidenci)

Buenavista: Rodinný dům 'Buenavista 07'. Ve svahu, 1.8 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 864 m2, bazén (5 x 10 m, 01.01.-31.12.). Zahradní nábytek, gril. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Supermarket 1.5 km, restaurace 1.5 km, bar 1.5 km, písečná pláž 4 km, zátoka ke koupání 1.8 km. Tenis 700 m. Atrakce v blízkosti: Aqualandia, Mundomar, Terra Mítica, Terra Natura, y Benidorm Palace (Benidorm). Krásně terasovitě upravená zahrada s palmami.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benissa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 70 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař. Pobřeží se strmými skalami, zátokami ke koupáním a krásnými plážemi. Nejbližší písčité pláže v Moraia a Calpe. Auto nepostradatelné. Možnost provozu všech letních sportů, zábavy a organizovaných výletů. V sobotu bleší trh a trh starožitností. Benissa je známé místo svými slavnostmi 'Moros y Cristianos', koncem června. Golf 9 km. Krásná scenérie, když jsou mandlové stromy v květu (od konce ledna do začátku března). Možnost pronájmu Internetu (USB flash disk) za 39,95 Euro/týden - nutná rezervace předem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme