• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Gavrena ★★★, Benissa

Španělsko, Costa Blanca, Benissa

Ubytování ve Španělsku, Benissa
Číslo objektu: ES9734.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.472,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 76 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, mezinárodní TV kanály a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, bez okna, větrák. Otevřená kuchyně (malá trouba). Sprcha/WC. Topení. Zahradní nábytek, lehátka, lodžie. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Horní podlaží je uzavřené a neobydlené.
Ubytování ve Španělsku, Benissa

Informace o domě (rezidenci)

Buenavista: Dům 'Gavrena'. 1.6 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (4 x 8 m, 01.01.-31.12.). Terasa, zahradní nábytek. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Supermarket 1.4 km, restaurace 1.4 km, písečná pláž 5 km, zátoka ke koupání 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Aqualandia, Mudomar, Terra Mítica, Terra Natura, y Benidorm Palace (Benidorm). Cisterna.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benissa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 70 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař. Pobřeží se strmými skalami, zátokami ke koupáním a krásnými plážemi. Nejbližší písčité pláže v Moraia a Calpe. Auto nepostradatelné. Možnost provozu všech letních sportů, zábavy a organizovaných výletů. V sobotu bleší trh a trh starožitností. Benissa je známé místo svými slavnostmi 'Moros y Cristianos', koncem června. Golf 9 km. Krásná scenérie, když jsou mandlové stromy v květu (od konce ledna do začátku března). Možnost pronájmu Internetu (USB flash disk) za 39,95 Euro/týden - nutná rezervace předem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme